محاسبه گرید چیست ؟

محاسبه grid میانگین چیزهای مختلف به شخص های مختلف است. یک تصور معروف، که اغلب یک مقایسه به توان شبکه ها ارائه می دهد .که در کجا استفاده کننده ها دسترسی به الکتریسیته را از میان سوکت های دیوار بدون هیچ محافظت بدست می آورند ، (یا کاربردهای الکتریکی) یا بررسی برای اینکه کجا یا چگونه واقعاً الکتریسیته تولید می شود. در این دیدگاه از محاسبه grid ، فزاینده می شود .و استفاده کننده ها منحصر به فرد (یا کاربردهای کلانیت) دسترسی به منابع های محاسبه را بدست می آورند.(پردازنده ها، ذخیره سازی، داده، کاربردها و غیره) همچنین آگاهی ازاینکه مکان منابع کجا و تکنولوژی های اساسی، سخت افزار و عملیات سیستم چه چیزی است و غیره.با وجود این تصور از محاسبه grid می توانیم ابتکار خاصی را اکتساب کنیم و ممکن واقعاً در آینده یک واقعیت شود. تعدادی تکنیک شغل ها، سیاست و گروه دسته جمعی که نیازهای خود را به آدرس ها صادر کنند. اگر ما این تصور را مثل یک اهداف نهایی در نظر بگیریم. آنجا تعدادی مراحل کوچکتر که نیاز دارند تا این موفقیت ها را بدست آوریم و این مراحل کوچکتر بهره از مالک خود آنها است.

بنابراین محاسبه grid می تواند مثل یک سفر طولانی در یک مسیر از جمع آوری تکنولوژی های مختلف و راه حل هایی که نزدیک به اهداف نهایی هستند دیده شود. اصول زیرساختار تکنولوژی محاسبه توزیع شده برای حمایت از کاربرد سازمان های عرضی و اشتراک منابع را در یک واژه مجازی سازی و تکنولوژی های عبوری مجازی و سازمان هاانتقال دهیم. انواع مجازی سازی فقط دستاوردی از میان استانداردهای باز است.استانداردهای باز کمک می کند تا بتوانیم کاربردهایی را به طور شفاف و سودهایی منابع های اختصاص داده شده را به دست آوریم. و این استاندارد محیطی را برای اشتراک گذاری و دسترسی شفاف به منابع و دسترسی به محیط های توزیع شده و ناهمگن که فقط نیاز ندارند به تکنولوژی تا منابع معین را مجازی کنند فراهم می کند. اما همچنین تکنولوژی ها و استانداردهایی در ناحیه های زمان بندی، امنیت، حسابداری و مدیریت سیستم ها و غیره را فراهم می کند.

محاسبه grid می تواند مثل یک تنوع سطح های پی در پی سازمان مجازی بزرگ را تعریف کند.تقسیم بندی سیستم که شما می بینید شروع مجازی سازی تا توانایی داشته باشد.یک ماشین در داخل ماشین های مجازی تحریف کند. همچنین مکان بالا دفع طیف توانایی دارد تا منابع را همسان یا همگن مجازی کند. و کاربردهای مجازی سازی فقط شامل سرورها و پردازشگرهای مرکزی نیست ذخیره سازی، شبکه بندی و حتی موارد کاربردی هم است.همچنین برخلاف منابع ها طیفی را که شروع به مجازی سازی کرده اید به بالا منتقل کنید ، مرحله دیگر این است که سازمانی که کار یا گروهی از کارهای مربوط به سایر نقاط جهان را انجام می دهد مجازی کنید. که فقط در یک مرکز داده نیست همچنین از یک سازمان توزیع شده عبور می کند .و سرانجام مجازی سازی خارج از سازمانی که کار مربوط به سایر نقاط جهان از میان اینترنت را انجام می دهد. و اطلاعات از میان یک شبکه از همدستان جمع آوری می کند.

پیاده سازی های اخیر از محاسبه grid تمایل دارد تا داخلی باشد به یک کمپانی ویژه یا سازمان، اگرچه شبکه های سازمان های عرضی یک قسمت مهم از محاسبه خواهند شد. و در آینده شغل ها را بهینه سازی می کنند.اغلب تکنولوژی های grid در کلاسترهای همگن استفاده می شود. آنها می توانند ارزش ها را در آن کلاسترها به وسیله همدستی کردن اضافه کنند. برای مثال با زمانبندی یا مقرر داشتن منابع در کلاسترها، اصطلاح grid ارتباط تکنولوژی ها و به کار بردن از وسط این طیف داخلی است.اگر توجه ما در راه حل های محاسبه توزیع شده متمرکز کینم پس ما می توانیم یک تعریف از محاسبه grid برای محاسبه توزیع شده از میان منابع مجازی در نظر بگیریم. هدف این است تا یک تصور ساده در عین حال بزرگ ایجاد کنیم و کامپیوتر مجازی قدرتمند خارج از یک مجموعه از ارتباط سیستم های اشتراکی از ترکیبات مختلف از منابع درست کنیم.

———————————————————————————————————————-

مطلب مرتبط: مقدمه ای بر سیستم های توزیع شده | هدف ایجاد گرید | تاریخچه ایجاد گرید

مجموعه کتابهایی درباره سیستم های توزیع شده، گرید، کلاستر و …

3 پاسخ

  1. سلام.حاجی زدی تو کار گریس میریس و این صحبتا :)) جریان چیه؟
    ولی جالب بود این مقالات درمورد گرید 🙂

  2. گیله مردو چه به گرید::))))

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: